بى عيب مهدی طارمی mehdi taremi varzeshi-Football iran

بى عيب: مهدی طارمی mehdi taremi varzeshi-Football iran – bartar Football iran tim Football perspolis

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (614)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (614)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (614)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در همین ابتدای کار کاپ صداقت و رو راست بودن با مردم را باید دودستی تقدیم علی صادقی کنیم که حتی در توصیف فیلم هایی که خودش هم در آن بازی کرده با مردم رو راست است و علناً به آن ها میگوید که پولشان را دور نریزند. کاری که با فیلم های متفاوت کرده و دمار از سرنوشت تهیه کنندگان فیلم های سوپرمارکتی در آورده، چون به خود اطمینان دارد و میداند که حضور تصویرش روی کاور فیلم تضمین فروش فیلم هست، ولی خب دلش به حال زمانی که پای این فیلم ها هدر میرود، میسوزد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (614)

خانم نظری با این اوضاف شما را در کشور عزیزمان ایران نخواهیم یافت، چون نه برفی باریده و نه برفی روی شانه درختی نشسته است.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

جِلفیِ* ساقی زن زینتی و دخترش، بازیگری که بااهمیت ترین فعالیت اش در عرصه هنر، لو دادن داستان فصل اول سریال شهرزاد بوده است.

* به سلفیِ جلف گویند

آقا بهنام بانی خواننده محوب این روز ها در شمال کشور. بهنام در کپشن آورده که انشاالله در تمامی شهرهای کشور عزیزمان ایران اجرا میکنم. بهنام جان بعید میدانم شهری مانده باشد که شما در آن اجرا نداشته باشی، باید سراغ دِه ها بروی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (614)

امیر کاظمی به تماشای نمایش الیور توئیست و درخشش هم بازی اش در سریال لیسانسه ها، یعنی هوتن شکیبا رفته بود که در آخر این تصویر را در کنار هم گرفتند.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سام نوری در کنار علیرضا عصار بعد از کنسرت آقای عصار در شب گذشته. خوشحالیم که علیرضا عصار بعد از سال ها دوباره هوای خواندن کرده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (614)

چیزی نوشتن جهت پست های مهراب قاسمخانی خطاست. انقدر که خودش عالی و کامل می نویسد.

– آها همون؟ اوکی، حله.

شما دخالت نکنید، یک موضوعی بود بین من و خاطره حاتمی.

بابک کریمی و آخرین سریالی که در ایتالیا بازی کرده. از قرار معلوم بابک در این سریال نقش یک میت را بر عهده دارد.

خیلی سخت است ثریا خانم، همان تنها باشیم بهتر است.

سِپــاس متقابل زن میرعلمی بابت این تشکرتان.

وارد چهارمین روز شده است ایم و کشتی نفتکش همچنان مشتعل است! با این اوصاف بعید است حتی بقایای کشتی را هم به دست بیاوریم، چه برسد به خدمه بیچاره. چه خوب گفته محسن که “دریا واسه کشتیای بی سرنشین جا نداره”

یک پست غیر عادی از امید حاجیلی. از بس در پست هایش شلوغی کرده و اطوار ریخته، این پست بی حاشیه غیر عادی محسوب میشود.

سلفی به عنوان نمونه حواسم نیست مهران ضیغمی و رفیقش با حضور افتخاری سان روف ماشین.

علی جان جسارتاً اول شما املای کلمات را درست بنویس بعد در مورد سینمای اسپیلبرگ اظهار نظر کن. شاهکاره اسپیلبرگ؟!!

سلفی امیرحسین رستمی و هانیه توسلی به همراه کوروش جوان عکاس خوب مطبوعات و همکار قدیمی مان.

بهرام افشاری خودش کم قدبلند است بعد موهایش را هم کاکُلی درست میکند تا چند سانتی متر دیگر هم بلند تر شود.

دیروز نخستین سالگرد درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی بود و به قول وحید مهین دوست در این آشفته بازار چقدر جای ایشان خالی هست. روحشان شاد و یادشان گرامی باد. چقدر سریع یک سال شد.

بسوزه پدر عاشقی و به تبع آن بسوزد جای درد و زخم عاشقی!

علیک ملام. شکر خدا، بد نیستیم، چوبیم. هم خودمون چوبیم هم چیزمون چوبه، حالمون!

فرزاد جان ناراحتی با اتومبیل شخصی ات جایی نرو و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کن.

سلفی آزاده مهدی زاده و شهرزاد کمالزاده در کنار رفیقشان، در جایی که به آن اشاره نشده هست. به سلامتی همه عزیزان لیست آلترناتیو که در این روز های بی سوژگی به کمکمان شتافته اند.

پیام اخلاقی آقا رضا صادقی از قلب استکبار جهانی، آمریکای جهانخوار.

اگر علت تگ شدن اینستاگرام و یونیسف را در پست های خزعبل حسام نواب صفوی بفهمم دیگر میتوانم راحت بمیرم.

وقتی میفهمی یک فروشگاه 80 درصد آف خورده و محصولات 100 تومانی اش را که پیش از این 300 میفروخته، با قیمت 170 به حراج گذاشته هست. (سیاست تخفیف و حراج در تمامی اصناف ایران)

بهاره رهنما و همسر قدبلند اش در کنار یک قلب طلایی. یعنی اینکه علاقه این عزیزان هم از جنس طلاست. دوباره تاکید میکنم که همسر بهاره رهنما ماشاالله خیلی قد بلند هست. توصیه ای که باید همگی آویزه گوش کنیم.

التماس دعای رضا گلزار جهت 30 خدمه ایرانی کشتی نفتکش.

برادران خسروی عالی هستند، حتی در زمستانی که برف به خود ندیده هم تصویر برفی میگیرند.

آقا پوریا حیدری موزیسین خوب کشورمان در حال گشت و گذار در ایتالیا.

علی قمصری، نوازنده و آهنگساز جوان موسیقی سنتی که با این سن کم اش توانسته آثار فاخری بسازد و طرفداران زیادی جلب کند. با آرزوی موفقیت جهت همه جوانان هنرمند کشورمان.

چشمای منتظر به پیچ جاده، دلهره های دل پاک و راحت ….

پردیس احمدیه بازیگر جوان سینما و تئاتر در حاشیه اکران شخصی فیلم “سد معبر” که بیش از شکستن رکورد فروش در فکر شکستن رکورد تعداد اکران شخصی است.

“بی اعتنایی به چراها و پرسش های انباشته شده است در جامعه، علی رغم تصور کسانی که بالاترین وظیفه ارزش پاسخ گویی ست، حاصلش نه فراموشی و آرامش که تحقیر اجتماعی ست و زخم ملتهب تحقیر، بااهمیت ترین و نیرومند ترین عامل خشم. هیچ خشمی به اندازه خشم تحقیرشدگی ماندگار و عمیق نیست. به سکوت واداشتن، بازداشت و ترساندن پرسش گران به معنای از میان رفتن پرسش ها نیست. پرسش ها باقی اند و در گوشه ذهن ها در حال تکثیر”

گوشه ای از نامه سرگشاده اصغر فرهادی در تصویر العمل به وقایع اخیر.

ناراحت آیا مهراب جان، تا هنگامی که گزینه بهتری به نام “خریدن یک میز جدید” است.

این جوانان بشاش خوانندگان تازه مجاز شده است کشورمان هستند که در تلاش جهت برگزاری کنسرت و انتشار آلبوم به سر میبرند. مسیح و آرش و رفیقشان که سال ها به صورت زیرزمینی فعالیت داشته اند و طرفداران زیادی دارند.

علی دایی میهمان برنامه “لیموترش” در شبکه دوم سیما شده است بود که مهران رجبی یکی از مجریان این برنامه این تصویر یادگاری را در کنار ایشان گرفت.

المیرا شریفی مقدم و بُرشی از داستان زندگی اش، داستانی که در آن جای خالی پدر بسیار سنگینی میکند. روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

یک زمانی نور در تصویر های آتلیه ای حرف اول را میزد، گویا دیگر اینطور نیست.

قدم نورسیده را خدمت ساسان انصاری بازیکن خوب فوتبال کشورمان تبریک عرض میکنیم. انشاالله که در صحت و سلامتی بزرگ شود.

با تصویری از نیلوفر هوشمند بازیگر جوان سریال لیسانسه ها که نقش خواهر مسعود را در سریال ایفا میکند، مطلب امروز را به آخر میبریم. از اینکه امروز هم همراه ما بودید بسیار سپاسگزاریم. تا مطلب بعدی شب و روزتان خوش.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | سریال | تلگرام | سریالی | ارتباط | ایرانی | تصویری | اینستاگرام

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (614)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (614)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz