بى عيب مهدی طارمی mehdi taremi varzeshi-Football iran

بى عيب: مهدی طارمی mehdi taremi varzeshi-Football iran – bartar Football iran tim Football perspolis

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری زمان پخش برنامه «حالا خورشید» به تعویق افتاد

به گزارش بانی فیلم، برنامه «حالا خورشید» با اجرای رضا رشیدپور قرار بود که از امروز روی آنتن شبکه سه برود و یک منبع آگاه به بانی فیلم الین خبر را داده بود. ولی آ

زمان پخش برنامه «حالا خورشید» به تعویق افتاد

زمان پخش برنامه «حالا خورشید» به تعویق افتاد

عبارات مهم : برنامه

آماده نبودن دکور، پخش برنامه حالا خورشید را به تعویق انداخت.

به گزارش بانی فیلم، برنامه «حالا خورشید» با اجرای رضا رشیدپور قرار بود که از امروز روی آنتن شبکه سه برود و یک منبع آگاه به بانی فیلم الین خبر را داده بود. ولی آماده نبودن دکور برنامه و یک سری پرسشها که بی ربط به فضای فعلی جامعه نیست، باعث شد تا این برنامه از شنبه هفته آینده روی آنتن برود. این در حالی است که این برنامه صبحگاهی تا به امروز توانسته با طرح مباحث مهم اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و نوع اجرای رضا رشیدپور عنوان پربیننده ترین برنامه صبحگاهی را از آن خود کند.

زمان پخش برنامه «حالا خورشید» به تعویق افتاد

«حالا خورشید» یک برنامه صبحگاهی به تهیه کنندگی و با اجرای رضا رشیدپور است که در کنار او پرویز نشاط و حمید ترابیان هم اجرای بخش های دیگر برنامه را برعهده دارند. این برنامه از شنبه تا پنجشنبه از شبکه ۳ سیما پخش می شود و مشمول بر بخش هایی چون بررسی روزنامه های روز کشور، گفت وگو با مهمان، چراغ زرد، بورس ایده، بیلبورد (ابرنما) و… در فصل های قبلی بوده هست. این برنامه پیش از ماه رمضان به آخر رسید و حالا شنیده می شود که از شنبه هفته آینده روی آنتن خواهد رفت. حال باید منتظر بود و دید که «حالا خورشید» با چه تغییراتی در محتوا و بخش های برنامه روی انتن خواهد رفت.

واژه های کلیدی: برنامه | خورشید | حالا خورشید | رضا رشیدپور | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz