بى عيب مهدی طارمی mehdi taremi varzeshi-Football iran

بى عيب: مهدی طارمی mehdi taremi varzeshi-Football iran – bartar Football iran tim Football perspolis

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی سخنان ترامپ نشانه خروج از برجام نیست / نیکی هیلی

سفیر آمریکا در شرکت ملل گفت: بیانات ترامپ در مجمع عمومی شرکت ملل به این معنی نیست که آمریکا از موافقتنامه هسته‌ای کشور عزیزمان ایران خارج خواهد شد.

سخنان ترامپ نشانه خروج از برجام نیست / نیکی هیلی

نیکی هیلی: سخنان ترامپ نشانه خروج از برجام نیست

عبارات مهم : ایران

سفیر آمریکا در شرکت ملل گفت: بیانات ترامپ در مجمع عمومی شرکت ملل به این معنی نیست که آمریکا از موافقتنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران خارج خواهد شد.

به گزارش ایسنا، نیکی هیلی، سفیر آمریکا در شرکت ملل متحد گفت: بیانات ترامپ در ارتباط با اینکه توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران یکی از بدترین توافق های یکجانبه ای بوده است که آمریکا آن را پذیرفته، به طور صریح بیانگر این امر نیست که وی در نظر دارد از این توافق خارج شود. این سخنان بدان معنا است که ترامپ به طور آشکار از این توافق خرسند نیست و اینکه با این توافق، آمریکا نسبت به گذشته امن تر نشده است.

سخنان ترامپ نشانه خروج از برجام نیست / نیکی هیلی

به گزارش شبکه تلویزیونی سی بی اس، هیلی در مصاحبه ای زنده با برنامه (this morning) گفت: اگر به این واقعیت نگاهی انداخته شود، در می یابیم که برجام تنها از لحاظ جنبه هسته ای آن -که همگان بر آن تاکید دارند- باعث شده است است تا این اتفاق بیفتد (آمریکا امن تر شود)، ولی قوانین آمریکا ما را ملزم می کند به پرسشها دیگر نیز توجه داشته باشیم. در این صورت می بینیم که کشور عزیزمان ایران در حال نقض این موارد هست، مواردی مانند قاچاق سلاح و انجام آزمایش های موشکی.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz