بى عيب مهدی طارمی mehdi taremi varzeshi-Football iran

بى عيب: مهدی طارمی mehdi taremi varzeshi-Football iran – bartar Football iran tim Football perspolis

گت بلاگز اخبار حوادث قتل 2 برادر به‌دلیل اختلاف مالی

مردی که به‌دلیل اختلاف مالی با دو برادر، آنها را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود تا از خودش در برابر اتهام قتل دفاع کند.

قتل 2 برادر به علت اختلاف مالی

عبارات مهم : اختلاف

مردی که به علت اختلاف مالی با دو برادر، آنها را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، به زودی پای میز محاکمه می رود تا از خودش در برابر اتهام قتل دفاع کند.

به گزارش شرق؛تحقیقات اطراف این پرونده از زمانی شروع شد که فردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 استان فارس خبر داد جنازه دو جوان کنار بزرگراه ای رها شده است هست. هنگامی که مأموران به محل رفتند و اجساد را مشاهده کردند، در گام اول به تحقیق از مردی پرداختند که با پلیس تماس گرفته بود. این فرد گفت: من در حال رانندگی در بزرگراه خلوت بودم که ناگهان اشيای مشکوکی را کنار بزرگراه دیدم و هنگامی که با سرعت کم از کنارشان عبور کردم، متوجه شدم آنها دو انسان هستند. با این تصور که زنده هستند و می شود جهت نجات جانشان کاری انجام داد، سریع ماشین را متوقف کردم و به سمتشان رفتم. آن موقع بود که فهمیدم هر دو نفر کشته شده است اند.

آثار اصابت گلوله بر پیکر هر دو مقتول مشهود بود و شواهد نشان می داد این دو نفر غافلگیر شده است و وقت فرار یا دفاع از خود را پیدا نکرده اند. هنگامی که مقتولان بازرسی شدند، مدارک هویتی آنها پیدا و معلوم شد دو برادر به نام های محسن و سعید هستند. اجساد به پزشکی قانونی انتقال یافت و کارآگاهان خانواده مقتولان را در جریان واقعه قرار دادند.

قتل 2 برادر به‌دلیل اختلاف مالی

آنها که از شنیدن خبر قتل محسن و سعید شوکه شده است بودند، گفتند این دو با کسی اختلاف خاصی نداشتند و نمی دانند آیا و چگونه به قتل رسیده اند. این بیانات در حالی مطرح شد که نحوه قتل نشان می داد قاتل یا قاتلان طعمه های خود را از قبل می شناختند و جهت کشتن آنها برنامه ریزی کرده بودند. در نهایت بعد از مدتی تجسس فاش شد دو برادر با یکی از آشنایان خود به نام نیما اختلاف داشتند. هنگامی که نیما بازداشت شد، ادعا کرد در قتل شرکت نداشته ولی در بازجویی ها حرف های ضد و نقیضی را مطرح کرد که باعث شد ظن کارآگاهان به او زیاد شود.

بازجویی ها از تنها مظنون پرونده ادامه پیدا کرد تا اینکه بالاخره او قبول کرد دو برادر را کشته هست. متهم گفت: به علت اختلاف مالی که با محسن و سعید داشتم، از آنها کینه به دل گرفتم و هنگامی که دیدم اختلاف ما به هیچ طریقی حل نمی شود، تصمیم گرفتم آنها را بکشم. به همین علت سلاحی تهیه کردم و روز اتفاق در مسیر همیشگی آنها کمین کردم تا اینکه دو برادر از راه رسیدند و من به آنها شلیک کردم. سپس به سرعت از محل فراری شدم.متهم در ادامه صحنه قتل را بازسازی کرد و با ثبت شکایت اولیای دم مقتولان در پرونده کیفرخواست علیه نیما صادر شد.

مردی که به‌دلیل اختلاف مالی با دو برادر، آنها را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود تا از خودش در برابر اتهام قتل دفاع کند.

بنا بر این گزارش پرونده اکنون جهت برگزاری جلسه دادگاه در اختیار قضات کیفری استان فارس قرار گرفته هست.

واژه های کلیدی: اختلاف | پرونده | بزرگراه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz