بى عيب مهدی طارمی mehdi taremi varzeshi-Football iran

بى عيب: مهدی طارمی mehdi taremi varzeshi-Football iran – bartar Football iran tim Football perspolis

گت بلاگز اخبار حوادث به من گفته‌اند فرزندت نمرده، نزد کسی دیگر است ، ابهام راجع به نوزادی که ۳۰ سال پیش دفن شد/ پدر نوزاد

مردی به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران مراجعه کرد و گفت: ٢٩ تیرماه سال ٦٦ همسرم در بیمارستانی در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران وضع حمل کرد و فرزندمان ک

ابهام راجع به نوزادی که ۳۰ سال پیش دفن شد/ پدر نوزاد: به من گفته اند فرزندت نمرده، نزد کسی دیگر است

عبارات مهم : فرزند

مردی به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران مراجعه کرد و گفت: ٢٩ تیرماه سال ٦٦ همسرم در بیمارستانی در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران وضع حمل کرد و فرزندمان که یک پسر بود به دنیا آمد. پزشکان بعد از معاینه اعلام کردند همسر و فرزندم هر دو سالم هستند و حالشان خوب هست. یک روز بعد با تلفن منزل تماس گرفتند و به من گفتند فرزندت فوت کرده هست. زمانی که به بیمارستان رفتم به من گفتند فرزند به خاطر مشکلاتی که برایش به وجود آمده است جانش را از دست داده و پرستاران هم نیمه شب متوجه بدحالی او شدند و دیگر نتوانستند کاری بکنند.

وی افزود: براساس گفته بیمارستان پسرم ١٦ ساعت بعد از به دنیاآمدن جانش را از دست داده بود. من مراحل قانونی را طی کردم و بعد فرزند را دفن کردم. در آن وقت به علت اینکه اوضاع معنوی خانواده ام خیلی به هم ریخته بود به فکرم نرسید که عنوان را به صورت قانونی هم پیگیری کنم و به گفته مسئولان بیمارستان اعتماد کردم تا اینکه مدتی بعد چند نفر از کسانی که در همان بیمارستان فرزند دار شده است بودند، گفتند به آنها گفته شده است است فرزندانشان مرده اند ولی بعد از مدتی متوجه شدند فرزند زنده است.

به من گفته‌اند فرزندت نمرده، نزد کسی دیگر است ، ابهام راجع به نوزادی که ۳۰ سال پیش دفن شد/ پدر نوزاد

این مرد گفت: بااین حال من چندان به این عنوان توجه نکرده و باور نکردم تا اینکه مدتی قبل مردی برابر در منزل آمد و به من گفت که فرزندم زنده هست. او گفت: پسرت که در بیمارستان … در تهرانپارس بود زنده است و او را به کسی دیگر داده اند. من نتوانستم آن مرد را ببینم ولی از هنگامی که که عنوان را به من اطلاع داد زندگی ام به هم ریخته است و فکر می کنم فرزند ام زنده است و باید این عنوان را پیگیری کنم.

با توجه به گفته های این مرد بود که دستور بررسی از سوی بازپرس مدیرروستا صادر شد. گفته های این مرد راجع به دفن نوزادش مورد بررسی قرار داده شد و بهشت زهرا(س) تأیید کرد در تاریخی که این مرد مدعی است نوزادی را دفن کرده اند و نوزاد هم با توجه به اسم پدر و مادرش مورد ادعای مرد شاکی است ولی آنچه پرونده را با پیچیدگی مواجه کرد این بود که پزشکی قانونی براساس پرونده ای که در اختیار بهشت زهرا بود علت فوت نوزاد را فوت رحمی عنوان کرده بود.

مردی به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران مراجعه کرد و گفت: ٢٩ تیرماه سال ٦٦ همسرم در بیمارستانی در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران وضع حمل کرد و فرزندمان ک

یعنی نوزاد در رحم مادرش و قبل از به دنیاآمدن جانش را از دست داده بود. این در حالی بود که براساس مدارک مرد شاکی، فرزند او بعد از به دنیاآمدن سالم بوده و پزشکان نیز تا ١٦ ساعت بعد از تولد زنده بودن او را تأیید کرده بودند. با توجه به این یافته ها بود که بازپرس مدیرروستا دستور داد تحقیقات بیشتری دراین باره انجام شود و علاوه بر اینکه مسئولان بیمارستانی که نوزاد مرد شاکی در آن به دنیا آمده مورد پرسش قرار بگیرند، بررسی های علمی دیگر در مورد اوضاع بیمارستان و نوزادان در آن بیمارستان انجام شود.

اخبارحوادث – شرق

واژه های کلیدی: فرزند | نوزاد | قانونی | فرزندان | نوزادان | بیمارستان | بیمارستان | همسر و فرزند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz