بى عيب مهدی طارمی mehdi taremi varzeshi-Football iran

بى عيب: مهدی طارمی mehdi taremi varzeshi-Football iran – bartar Football iran tim Football perspolis

گت بلاگز اخبار بین الملل انگلیس در آزادسازی موصل همکاری حیاتی داشت / فالون

وزیر دفاع انگلیس در دیدار از کشتی جنگی تازه تاکید کرد، لندن کاملا جهت مقابله با تهدیدهای تروریستی خارجی از جمله داعش آماده هست. او گفت: اکنون انگلیس می‌تواند با

انگلیس در آزادسازی موصل همکاری حیاتی داشت / فالون

فالون: انگلیس در آزادسازی موصل همکاری حیاتی داشت

عبارات مهم : آموزش

وزیر دفاع انگلیس در دیدار از کشتی جنگی تازه تاکید کرد، لندن کاملا جهت مقابله با تهدیدهای تروریستی خارجی از جمله داعش آماده هست. او گفت: اکنون انگلیس می تواند با تهدیدهای تروریستی از تمام نقاط دنیا مقابله کند.

به گزارش ایسنا به نقل از آی تی وی، فالون در عرشه این کشتی ۶۵ هزار تنی که قادر به حمل جنگنده هست، از تلاش های انگلیس جهت کمک به نابودی داعشی ها در موصل عراق تقدیر کرد و گفت ارتش، نیروی هوایی و دریایی انگلیس در کمک به نیروهای عراقی جهت آزادسازی موصل “مشارکت حیاتی” داشتند.

انگلیس در آزادسازی موصل همکاری حیاتی داشت / فالون

فالون تاکید کرد: به لطف کمک نیروهای انگلیسی، داعش نهایتا بعد از سه سال از موصل رانده شد. ما نیروهای عراقی را آموزش دادیم. بیش از ۵۰ هزار نیروی عراقی به وسیله ارتش انگلیس آموزش دیدند.

وزیر دفاع انگلیس راجع به اهمیت رهبری نیروهای عراقی در مبارزه با داعش تاکید کرد: این نبردها علیه تروریسم باید به وسیله نیروهای محلی به پیروزی می رسید ولی ما می توانیم کمک کنیم. ما می توانیم با نیروی هوایی، از طریق آموزش و اطلاعات کمک کنیم. دولت عراق از ما درخواست کمک کرد و سه سال بعد از آن، تروریسم داعش را از عراق بیرون راندیم و این به لطف کمک ارتش عراق و به لطف کمک نیروی دریایی بود.

وزیر دفاع انگلیس در دیدار از کشتی جنگی تازه تاکید کرد، لندن کاملا جهت مقابله با تهدیدهای تروریستی خارجی از جمله داعش آماده هست. او گفت: اکنون انگلیس می‌تواند با

فالون همچنین تاکید کرد، به آب انداختن کشتی جنگی “کوئین الیزابت” به معنای آن است که کشورش مجددا در نبردهای آتی علیه تروریسم پیشرو خواهد بود. او گفت: این ناو هواپیما بر به ما توانایی می دهد تا جهت سال های آتی کشورمان را امن نگه داریم.

واژه های کلیدی: آموزش | انگلیس | انگلیسی | تروریسم | انگلیسی | نیروی هوایی | نیروی دریایی | نیروهای عراقی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz